Przyczyń się do zmian!

Celem projektu FSC BPD jest zachęcenie właścicieli i zarządców lasów oraz producentów płyt pilśniowych do wprowadzenia większej ilości certyfikowanych płyt drewnopochodnych do swojej oferty, by sprostać zapotrzebowaniu na produkty z certyfikatem FSC.

Obecnie istnieje niedobór produktów z certyfikatem FSC w sektorze płyt drewnopochodnych. Przyłączając się do tej kampanii poprzez rejestruję zapotrzebowania Twojej firmy na płyty drewnopochodne, pokazujesz producentom, że istnieje popyt na certyfikowane płyty drewnopochodne naprawdę istnieje. Razem możemy przyczynić się do pozytywnych zmian!

Rejestrując się, możesz promować poparcie swojej firmy dla naszej kampanii, lub też możesz wspierać nas anonimowo.

Będziesz mógł dokonać wyboru w trakcie poniższej rejestracji. Wszystkie dane, które wprowadzisz zostaną poufne.


Zarejestruj sie już dziś!

Aby ta kampania odniosła sukces, potrzebujemy Twojego wsparcia. Poniżej prosimy określić zapotrzebowanie Twojej firmy na certyfikowane płyty drewnopochodne.
Termin rejestracji upływa 1.3.2013.
Kliknij tutaj, aby otworzyć formularz rejestracyjny poniżej.


“Doświadczamy limitowanych dostaw certyfikowanych płyt drewnopochodnych na rynku. Sytuacja ta stanowi problem, szczególnie, że coraz więcej firm oczekuje płyt pilśniowych z certyfikatem FSC dla swoich końcowych producentów. Przyłączając się do tej kampanii, chcemy zmienić obecną sytuację i pokazać producentom i właścicielom lasów, potencjał rynku certyfikowanych płyt drewnopochodnych. Poprzez tą rejestrację, deklarujemy chęć zakupu podanej przez nas ilości certyfikowanych płyt drewnopochodnych, przy założeniu, że w momencie dostępności płyt, zadeklarowana ilość będzie nadal istotna dla naszej firmy oraz gdy jakość płyt będzie dostępna w akceptowanej przez naszą firmę cenie.”

Oświadczenie

To jest oświadczenie, że / Twoja firma zobowiązuje się poprzez rejestrację.


Twoja firma

Prosimy o wypełnienie tego formularza, aby dać nam znać kim jesteś i skąd jesteś.


Legal Disclaimer: Wszystkie informacje przekazane podczas rejestracji są poufne i zostaną bezpiecznie przechowywane przez FSC Dania. Dane dotyczące zapotrzebowania na płyty drewnopochodne zostaną użyte do obliczenia ogólnego popytu na płyty pilśniowe i nie będą udostępniane osobom trzecim lub łączone z żadną konkretną firmą. Tylko ogólne dane zostaną upublicznione.