Podpořte změnu!

Kampaň "Změňme naše dřevovláknité desky" má za cíl získat vlastníky lesů a výrobce dřevovláknitých desek pro certifikaci FSC a rozšířit tak jejich nabídku o FSC certifikované dřevovláknité desky, která by uspokojila poptávku po těchto materiálech.

V současné době je na trhu nedostatek FSC certifikovaných výrobků v sektoru dřevovláknitých desek. Připojením se k této kampani a registrací poptávky Vaší společnosti po dřevovláknitých deskách, ukážete výrobcům a vlastníkům lesů, že existuje skutečná poptávka po FSC certifikovaných dřevovláknitých deskách. Dohromady můžeme dosáhnout pozitivní změny!

Pokudse připojíte k této kampani, můžete využít seznam registrovaných firem k propagaci a šíření jména vaší firmy. 

Kampaň však můžete podpořit také anonymně, tato možnost vám bude při registraci nabídnuta. Ujišťujeme Vás, že všechny údaje, které zadáte, zůstanou důvěrné.


Zaregistrujte se ještě dnes!

Aby byla tato kampaň úspěšná, potřebujeme Váš závazek. Níže, prosím, zadejte Vaše požadavky na FSC certifikované dřevovláknité desky.
Uzávěrka pro registraci je 1. března 2013.
Klikněte zde pro otevření registračního formulář.


"Potýkáme se s omezenou nabídkou FSC certifikovaných dřevovláknitých desek. Tím, jak více a více společností požaduje FSC certifikované dřevovláknité desky pro své finální výrobky, se tato situace stává problematickou. Připojujeme se k této kampani, protože chceme změnit současnou situaci a ukázat dřevozpracovatelům a vlastníkům lesů tržní potenciál FSC certifikovaných dřevovláknitých desek. Touto registrací se zavazujeme ke koupi registrovaného množství dřevovláknitých desek, za předpokladu, že v době dostupnosti bude poptávka pro naši společnost ještě relevantní a za předpokladu, že budeme mít možnost získat registrované množství a kvalitu za uvedenou přijatelnou cenu."

Prohlášení

Toto je prohlášení, ke kterému se registrované firmy zavazují.


Vaše společnost

Použijte prosím tento formulář a dejte nám vědět, kdo jste a odkud jste.


Legal Disclaimer: Vezměte na vědomí, že veškeré informace při registraci jsou důvěrné, a jejich bezpečně uložení zajistí FSC Dánsko. Konkrétní informace, jako je výše poptávky dřevovláknitých desek, budou použity pouze k výpočtu celkové poptávky a nebudou sdíleny s třetími stranami. Zveřejněny budou pouze celkové hodnoty.